Parkealtı Şilte (00732)

Marka : Ege Kapron
Fiyat : ₺1,00(KDV Dahil)
₺0,11 'den başlayan taksitlerle

Parkealtı Şilte

Şilte : Şilte ( Prophon, polietilen parke altı levhalar) kapalı hücre yapısına sahip extrüzyon ile rulo halinde imal

edilen polietilen esaslı levhalardır.

Özellikler

  1. Laminat parkelerin altına yalıtım amacı ile bu malzeme kullanılır. Laminant parke altına uygulanarak parkenin ömrünü uzatır, parkeyi neme karşı korur
  2. Katlar arasında darbe türündeki seslerin bir alt kata iletilmesini önler
  3. Zemindeki pürüzleri ve şaptaki bozuklukları giderir.
  4. Bir yüzü metalize veya folyolu olarak yerden ısıtma sistemlerinde ve parke altında kullanılır.
  5. 2- 3 - 4 - 5 mm olarak rulolar halinde imal edilebilmektedir. 2 mm kalınlığında şilte tüm üreticiler tarafından önerilmektedir. Daha incesi görevini yapmayacak, daha kalını ise istenenden daha fazla esnemeye yol açacaktır. Şiltenin de kaliteli olması laminatlarınızın ömrü ile orantılıdır.

 

Eviniz için bir çok çeşit arasından doğru parke seçimini yaptınız. Her şey çok güzel olacak derken sıra parkenin yerleştirilmesinin öncesinde gereken parke altı malzemeye geliyor. Parke altı malzemeler, parke zemine yerleştirilmeden önce altına serilmektedir. Bu malzemeler sayesinde de evinizde parkenizi daha uzun ömürlü kullanabiliyorsunuz. Normal şilte, mantar şilte, strafor gibi malzemeleri parke altı malzemesi olarak kullanabilirsiniz. Fiyatları birbiriyle oldukça farklılık gösteren bu malzemeler, bütçeye göre aslında belirleniyor. Siz evinizde en kalitelisini kullanmak isterseniz 5mm hacminde mantar şilte satın alabilirsiniz. Bütçem kısıtlı, en ucuzunu alsam diye de düşünüyorsanız normal şilte çeşitlerinden seçmiş olduğunuzu satın alabilirsiniz. Unutmayınız ki, şiltenin kalitesi arttıkça parkenizin ömrü de artış gösterecektir. Tüm parke altı malzemelerinin metre kare hesabıyla satıldığını da yazımızın sonunda belirtelim.

Etiketler
Parkealtı Şilte,